Gökmen Ulu’nun Kaleminden Usta Gazeteci Uğur Dündar’ın Hayatı

0
17
Uğur Dündar

Gazeteci Gökmen Ulu’nun duayen gazeteci ve televizyoncu Uğur Dündar’ın yaşamını bütün yönleriyle anlattığı kitabı Uğur Dündar / Olağanüstü Bir Hayat, 4 Aralık’ta Sia Kitap aracılığıyla okurla buluşuyor.

Gökmen Ulu’nun kapsamlı araştırmalar ve hem Uğur Dündar hem de onu tanıyan, onunla çalışmış kişilerle yaptığı görüşmeler sonucunda hazırladığı kitap, Uğur Dündar’ın yaşamının bilinen ve bilinmeyen evrelerine ayna tutuyor. Gazetecilik ve televizyonculuk yaşamında karşılaştığı engeller ve kendisine destek olanlar, tanık olduğu ilginç ya da rahatsız edici sayısız olay da bu kitapta kendine yer buluyor.

Uğur Dündar
Gazeteci ve televizyoncu Uğur Dündar, gazeteci Gökmen Ulu

Uğur Dündar’ın Türkiye’nin en güvenilir, en sevilen gazetecilerinin başında gelmesini nelerin sağladığı, bir halk kahramanına nasıl dönüştüğü Gökmen Ulu’nun sürükleyici çalışmasıyla okura sunuluyor. Bekir Coşkun’dan İlker Başbuğ’a, Metin Akpınar’dan Müjdat Gezen’e, Halit Kıvanç’tan Yılmaz Özdil’e kadar pek çok tanınmış isim de kitaba anıları ve gözlemleriyle renk katıyor.

Uğur Dündar’ın çocukluk yıllarına, ailesine, meslek yaşamına ve bugününe ait çok sayıda fotoğraf da kitapta yer alıyor.


Editör Notu: Isaacson, Bu Kez de Leonardo da Vinci’nin Biyografisini Yazdı


Ze Kitap’a Destek Olmak İster misiniz?
Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılabilmek için sizin desteğinize ihtiyacımız var. Bize Patreon üzerinden destek olabilirsiniz. Çok teşekkürler.
Destek Olun!


Küçük Yılan

Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın