Türkiye’nin ilk öykü app’i TRENDEKİ YABANCI 1 yaşında

0
2757
trendeki yabancı

Aylık öykü dergisi Trendeki Yabancı’nın on üçüncü sayısı “Toprakaltı” temasıyla yayımlandı. 

Berkan M. Şimşek, Emir Çubukçu, Maria Kuznetsova, Zeynep Selvili Çarmıklı ve çok daha fazlası öyküleriyle bu sayıda seni bekliyor!

İlhan Durusel, Korkut Kabapalamut, Miles Greaves, Ümit Kurt, Fatih Baha, Ellen Rudy, Emir Çubukçu, Hakan Sarıpolat, Maria Kuznetsova, Berkan M. Şimşek, Sedef Betil, Michael Koenig, Akın Çetin, Jules Archer, Zeynep Selvili Çarmıklı, Hakan Toker, Amelie, Zeynep Kaçar, Utku Şahin, Önder Şit öyküleriyle #TrendekiYabancı’nın eylül sayısında.

Trendeki Yabancı’da online olarak ücretsiz okuyabileceğiniz Can Yayınları kitapları: Tekinsiz HikâyelerMürver AğacıDr. Jekyll ve Mr. HydeYaman AdamŞeytani ÖykülerBir de Baktım YoksunNyarlathotepEvvelotel – SaklıSular Ne GüzelseBize Umut GerekTrajik NüansYaz KorkularıYalnız Uyuyanlar İçinOysa Herkes Kendisiyle MeşgulYufka YürekAşka İnanmayanlar İçin Aşk ÖyküleriÇok Özel İsimler SözlüğüŞen SaatGece YolculuğuDüşler, Kâbuslar ve Gelecek Masalları ve Temiz Kâğıdı.

#TrendekiYabancı’nın yeni sayısı, App Store ve Google Play Store’da yayında! Hemen indir, abone ol, cebinde hep bir hikâye olsun. Uygulamayı indirerek, bugüne kadar çıkan tüm sayılara erişebilirsiniz.

Önceki İçerikGüzin Öztürk’ün ödüllü romanı okurlarla buluştu
Sonraki İçerik“Bu hayatı nasıl yaşamalıyız?”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here