Twitter Fenomeni Şeref Düzyatanlar “Ecnebi” ile Aramızda

0
55

Sosyal medyada yaptığı esprili paylaşımlarıyla 130 binin üzerinde takipçisi olan “ Şeref Düzyatanlar ” kitap oldu. “Ecnebi Şeref’in Doğuşu” adıyla “Kırmızı Kedi Yayınevi”nden çıkan kitap yarın okuyucularıyla buluşacak.

Şeref Düzyatanlar‘ adıyla oluşturduğu karakter üzerinden yaptığı esprili paylaşımlarda, aylık 15 milyonun üzerinde ziyaretçi alan sosyal medya fenomeni, yazdığı kitap tanıtımıyla dikkat çekiyor.

Kitabı merak eden okurlar için  kasap, kuruyemişçi, egzoz imalathanesi, pilates salonu, bakkal gibi çeşitli noktalara bırakılan ön okumalar da Düzyatanlar‘ın sosyal medyadaki duyurularıyla okurla buluşuyor.

Tanıtım Bülteni

  • Dünyaca ünlü kâhin Baldemar Dagoberto’nun Türkiye’yi ve dünyayı ilgilendiren kehanetleri nelerdi?
  • 28 Ocak 1986’da Tokat’ta neler yaşandı?
  • Gurbetçi Nebi’nin karşısına çıkan işaretlerin anlamı neydi?
  • Bu işaretlerin bugüne etkileri neler oldu?
  • Behiye, Hacı Vasfi, Basri, Gülfidan, Kör Necip, Nebi, Lütfü, Mestan, Asile, Lalik, Manuşak, Papaz Dimitri, Teslime, Bülent Ecevit ve Süleyman Demirel’i aynı hikâyede bir araya getiren kader neyle açıklanabilir?

Macera, Şeref’in doğuşuyla başlıyor!

“Şeref Düzyatanlar, hayal âlemleri kapılarının menteşelerini söküyor. Ecnebi, naif bir sempati, tuhaf insanlık dersleri ile çılgın düşlerin ve uçurumlardan düşüşlerin harmanı bir ders kitabı.”

– Ayhan Sicimoğlu

 

Editör Notu : “Etrafta İnsan Çok Neden Doğru İnsan Yok”

Küçük Yılan

Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın