“Mutluyken Zaman Hızlı Akar”

0
156
Pınar Maro

Pınar Maro ’nun “Mutluyken Zaman Hızlı Akar” isimli romanı Artemis Yayınları etiketiyle raflardaki yerini aldı.

ve gün gelir insan felakete bile uyum sağlar…

Az sonra cesur, eğlenceli, akıllı, hınzır, çalışkan, yorgun ve kararlı bir kadının anı-romanında kaybolacaksınız. Bir psikoloğun anılarını belli bir yaştan sonra gözden geçirmesi ve hikâye ediş şekli, onca acıya rağmen nasıl bu kadar sürükleyici olur, göreceksiniz.

İCLAL AYDIN

Size şu soruyu sormak istiyorum: En sevdiğinizle dört sene aynı çatı altında ha öldü ha ölecek diye yaşadınız mı hiç? Bir düşünün derim. Çok ama çok ağır bir tecrübe. Allah hiçbirinize yaşatmasın.
Şimdi eğer sevdiğiniz yanınızdaysa sımsıkı sarılın ona. Eğer yoksa, kendinize sımsıkı sarılın. Sonuçta siz biricik ve teksiniz.
Ve bu da sizin hayatınız…

Pınar Maro Hakkında

Dedesi Prizren, ninesi Selanik göçmeni olan psikolog, Pınar Maro, 15 Eylül 1963 yılında Adana’da doğmuştur. İlk okulu Bebek Tevfik Fikret ilk okulunda ve liseyi, Saint Benoit’da okumuştur.

Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olduktan sonra yüksek lisansını Marmara üniversitesinde tamamlamıştır.

Pınar Maro, ilk kitabı Mutluyken Zaman Hızlı Akar yayına hazırlandığı sıra hayatına terapist ve yazar olarak Bodrum-İstanbul arasında devam etmekte ve ikinci kitabı üzerinde çalışmaktadır.


Editör Notu: “50 Kuşağı” ve 50 Yıla Yayılan Bir Dostluğun Hikâyesi.


Ze Kitap’a Destek Olmak İster misiniz?
Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılabilmek için sizin desteğinize ihtiyacımız var. Bize Patreon üzerinden destek olabilirsiniz. Çok teşekkürler.
Destek Olun!


Küçük Yılan

Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın