Pınar Atabey İmzalı E-Kitap “Kanutu” Çıktı!

0
21

Pınar Atabey’in bilim kurgu türünde kaleme aldığı kitabı Kanutu başkalaşmış ruhların, özlerine yolculuğunu anlatıyor. Yazardan Direkt etiketiyle e-kitap olarak yayınlanan Kanutu, iki kısa öyküden oluşuyor.

İş hayatının ele geçirdiği yaşamlarımızda, kim olduğumuzu ve ne istediğimizi gün be gün unutup, her defasında aynadaki yabancının tanıdık gözlerinde bildik bir şeyler aramak…

Her gece rüyalarında kendilerini çağıran Gençlik Şehri’ne gitmek için her şeyi geride bırakan “working class”lar, içine hesap makineleri, cetvelleri ve yaşamsal hırslarını doldurdukları çantalarıyla bir köye yerleşseler, orada ne yaparlar sahi?

Değişim ve dönüşüm yolculuğu için uzun yollar aşmaya gerek yok! Kendine doğru attığın her adımda, seni bekleyen sürprize bir adım daha yaklaşacaksın!

Kanutu’yu Google Play Store’dan mobil olarak okuyabilir, Kobo, İdefix, D&R ve HerYerdeKitap online satış siteleri üzerinden e-kitap olarak cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Pınar Atabey Hakkında

Pınar Atabey, muhasebeciliğin yanı sıra Türkiye’nin ilk bilgisayar programcılarından biri olan baba ile terzi bir annenin ortanca çocugu olarak 20Mart 1981 yılında İstanbul’da doğdu. Bir ablası ve bir erkek kardeşi bulunmaktadır. Çocukluğu anneanne, dede, büyükanne ve büyük dedenin de olduğu geniş bir ailede geçti. Çok kuşaklı bu evde, masallar, göç hikayeleri ve anadolu öykülerini dinleyerek büyüdü.

Beykent üniversitesinde İşletme masteri yaptı. Yabancı sermayeli şirketlerde uzun süre çalıştı. Şu anda Finans alanında asistan olarak çalışmaktadır. İyi derece inglizce bilmektedir. ilk aşkı, 2014 yılında alevlenen japonca dil eğitimine ve 20018 yılında başladığı İspanyolca ögrenimine azimle devam etmektedir.

İmkan buldukça yurtdışına seyahatler yapmaktadır. (Japonya, USA ve Canada) Edindiği tecrübeleri hikayelerinde kullanan yazar, dünyayı bilim kurgunun kurtaracağına inanarak öykülerini yazmaktadır.

Gezi ve kısa öykülerini atabeyp.wordpress.com adresinde bulabilirsiniz.

Fındıkzade

Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın