Livaneli’nin Yeni Kitabı Yakın Zamanda Raflarda Yerini Alacak

0
3

Ünlü besteci-yazar Zülfü Livaneli, “Livaneli Penceresinden- Batı’nın Kibri ile Doğu’nun Cehli Arasında” isimli kitabının yakın zamanlarda raflarda yerini alacağını söyledi.

FMV Işık Okulları, bugüne dek iş dünyasından bilim insanına, yazardan siyasetçiye kadar pek çok farklı önemli ismi, dinleyicilerle buluşturan Kültür Konferansları serisi Mayıs ayında Zülfü Livaneli’yi ağırladı. Kültür sanat hayatımızın en önemli isimlerinden biri olan Zülfü Livaneli, FMV Işık Okulları Nişantaşı Kampüsü’nde gerçekleştirdiği “Livaneli Penceresinden – Batı’nın Kibri ile Doğu’nun Cehli Arasında” konulu konferansta izleyenlerle buluştu.

Ünlü besteci ve yazar Zülfü Livaneli konferansta; “Livaneli Penceresinden – Batı’nın Kibri ile Doğu’nun Cehli Arasında” adlı söyleşi kitabının yakın zamanda raflarda yerini alacağının müjdesini de verdi.

Müziği ile birçok ulusal ve uluslararası ödül alan, eserleri Joan Baez, Maria Farantouri, Maria del Mar Bonet, Leman Sam gibi yerli ve yabancı sanatçı tarafından yorumlanan, kültür ve sanat alanında Türkiye’nin önemli isimlerinden birisi olarak bugüne dek 300’e yakın besteye ve 30 film müziğine imzasını atan Livaneli’nin konferansı, izleyenler tarafından büyük ilgi gördü.

 

Editör Notu : Servet-i Fünun Dergisi Dijital Ortama Aktarıldı

 

Fındıkzade

Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın