‘Koronadan Korunmak Mümkün’ mü?

0
2540
Korona
Dr. Ümit Aktaş'ın 'Koronadan Korunmak Mümkün' kitabı çıktı.

Fitoterapi Uzmanı Dr. Ümit Aktaş’ın, 2020 yılı ilk çeyreğinde hayatımıza giren ve tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19’a karşı alınabilecek önlemleri ve bağışıklığımızı güçlendirmenin yollarını anlattığı ‘Koronadan Korunmak Mümkün’ kitabı raflarda yerini aldı.

Tüm dünyayı etkisi altına alan bir salgınla karşı karşıyayız. Herkeste bir çaresizlik hissi hâkim; sağlık, daha da önemlisi yaşamlarının üzerinde herhangi bir kontrole sahip olmadıklarını düşünüyorlar. Dr. Ümit Aktaş’ın yeni kitabı “ Koronadan Korunmak Mümkün”, bu çaresizlik hissini yok eden bir kılavuz kitap niteliğinde, önleyici bir kitap olarak çözüm sunuyor.

“Amacım; Sağlayıcı sisteminizi güçlendirmek ve COVID-19’a karşı dirençli hale getirmek ”diyen Dr. Ümit Aktaş , etkili maskemiz, yani bağışıklığımızı güçlendirmek ve fitoterapi desteği ile hastalıktan korunmanın yollarını anlatıyor.

Herkesin aklında olan; “Bu virüsten nasıl korunacağız?”, “Hastalanırsak sağlığımıza nasıl kavuşacağız”, “Bağışıklığımızı güçlendirmek için ne yapabiliriz?”, “Koronavirüsten korunmak için nasıl beslenmeliyim?”, “Hangi bitkileri, hangi vitaminleri kullanmalıyım?”, “Aşı olmalı mıyım?” gibi tüm sorularının cevaplarının yerinden kitap, daha sağlıklı bir yaşam sürmenin ipuçlarını, tüm salgın hastalıklara karşı direnç kazanmanın yollarını barındırıyor.

Salgınların dünyada ilk kez yaşanmadığı gibi yaşadığımız son da olmayacağını vurgulayan Aktaş, kitabında besinlerden kurtulmanın, sağlıklı ve doğal beslenmenin bizi koronavirüs olmak üzere sayısız salgın ve nasıl koruduğunu aktarıyor.

Dünyada, sosyal mesafe, maske, elini yıka haricinde yapıcı bir önlem ve etkili bir ilacın olmadığını vurgulayan Dr. Ümit Aktaş, “Bizi her türlü hastalıktan koruyan, maskelerimiz ya da mesafe değildir. Bunlar sadece önlemdir. Bizi koruyan, güçlü yük sistemimizdir. Bu kitapta bağışıklığı nasıl güçlendireceğinizi anlattım. Aşıya değil, sağlama sisteminize güvenin. Sizi koruyacak ve iyileştirecek olan uygulama sisteminizdir. Onun içinde iyileşme gücü vardır. ” diyor.

12 ADIMDA GÜÇLÜ BİR BAĞIŞIKLIĞIN YOLU

Kitapta koronadan korunmak için program, 12 adımda okuyucularına sunuluyor. Kitap; ‘ COVID-19 Nedir?’, ‘COVID-19 Beslenme’, ‘COVID-19’da Tamamlayıcı Tıbbın Önemi’, ‘COVID-19’da Besin Takviyeleri ile Bağlama Dopingi’, ‘COVID-19’da Ozonterapi’, ‘COVID -19’da Uykunun Gücü ‘,’ COVID-19’dan Egzersizle Korun ‘ ,’ COVID-19 Koruma Programı ‘ ve ‘ Salgından Aldığımız Dersler ‘ başlıklarıyladokuz ana bölümden oluşuyor.dokuz ana bölümden oluşuyor.

Önceki İçerikKendinde kalpten sevme cesareti bulan biri kaldı mı?..
Sonraki İçerikSeyid Çolak imzalı ‘Kapan’ vizyona girdi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here