Jean-Christophe Grange, Türkiye’ye geliyor

0
16

Eserleri 30’dan fazla dile çevrilen polisiye-gerilimin dünyaca ünlü ustası Fransız gazeteci, yazar ve senarist Jean-Christophe Grange Doğan Kitap’ın 20. Yıl etkinlikleri kapsamında Türkiye’de okurlarıyla buluşuyor.

Türkiye’de binlerce polisiye-gerilim okuru tarafından merakla beklenen ‘gerilimin efendisi’ Jean-Christophe Grange, 1 Nisan Pazartesi ve 2 Nisan Salı 2019 tarihlerinde İstanbul’da okurlarıyla buluşacak. Grange, Doğan Kitap’ın 20. Kuruluş yılı etkinlikleri kapsamında iki gün boyunca kitaplarını imzalayacak.

Grange, 1 Nisan 2019 Pazartesi günü saat 15.00’de D&R Kanyon mağazasında ve 2 Nisan Salı günü ise saat 19.00’da D&R Akasya mağazasında okurlarıyla buluşacak.

Yazar hakkında

Jean-Christophe Grangé 1961 yılında Fransa’da doğdu. Çeşitli haber ajansları ve gazeteler için çalıştı.Paris-Magazine için bilimsel röportajlar hazırladı. Bütün dünyada ve Türkiye’de aylarca çok satanlar listesinden inmeyen Kızıl Nehirler, Taş Meclisi, Leyleklerin Uçuşu, Kurtlar İmparatorluğu, Siyah Kan, Şeytan Yemini, Koloni, Ölü Ruhlar Ormanı, Sisle Gelen Yolcu, KaikenLontano ve Kongo’ya Ağıt adlı kitapları Doğan Kitap tarafından yayımlandı.

Kaynak:www.t24.com.tr

 

Küçük Yılan

Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın