“İnsan Doğaya Karşı” Belgeselinin Ünlü İsminden “Av Vakti”

0
39
Av Vakti

Ünlü maceraperest ve yazar Bear Grylls’ten Hayalet Uçak serisinin üçüncü ve son romanı: Av Vakti, Rabia Elif Özcan‘ın çevirisiyle Portakal Kitap tarafından yayımlandı.

Av Vakti

Yıl 1945… Nazilerin patlayan büyük planı ve kapıdaki kaçınılmaz yenilgi… 
Nazilerin Üçüncü Reich planı başarısızlığa uğramış gibi görünse de büyük komutanın başka bir planı daha vardır: Zengin uranyum kaynaklarını gerektiği zaman etkili kullanabilmek için saklamıştır. Savaşın yeniden başlaması kaçınılmazdır. 

Yıl 2018… Eski SAS askeri Will Jeager’ın öğrendiği o korkunç gerçek…
Uranyum kaynakları kayıptır ve Jeager’ın eşi Ruth ortada yoktur. Düşmanın sahaya indiğine dair hiçbir şüphe kalmamıştır.

Will Jeager ve ekibi tekrar bir arada…

Uranyumun kötü ellere geçmesiyle dünyanın sonunun gelmesi işten bile değildir. Jeager ve ekibi bu kötü sonun önüne geçmek için kolları sıvar fakat düşman her zaman bir adım daha öndedir.

Tehlike gerçektir ve Ruth’u tutan insanlar ellerindeki kozdan emindir. Zamana karşı yarış başlamıştır!

Tik tak… Tik tak…

Ünlü maceraperest, yazar ve Tv programcısı Bear Grylls’ten okurları arasında yankı uyandıran Hayalet Uçak serisinin üçüncü ve son kitabı!

Bear Grylls Hakkında

Hayatta kalma ve macera konularında dünyanın en ünlü isimlerinden biri haline geldi. Merhum babasının tırmanma ve denize açılmayı öğrettiği Birleşik Krallık’ta başlayan yolculuğunda erken yaşlarda dövüş sanatlarıyla tanışan Grylls, üç yılını da 21 SAS ile İngiliz Özel Kuvvetleri’nde asker olarak geçirdi. Dünyanın dört bir yanındaki hayranlarının da kendisini doğa anaya karşı savaşırken görmeyi en sevdiği yeteneklerinin büyük bölümünü askerlikte edindi.

Bear Grylls’in televizyon dizisi İnsan Doğaya Karşı, tahmini 1.2 milyar seyircisi ile gezegenin en çok izlenen programlarından biri oldu. Emmy adaylığı da bulunan belgesel serisi heyecan dolu yedi sezonun ardından sona erdi. Bear Grylls ardından US Network TV’ye geçti ve NBC’de dünyanın en ünlü film yıldızlarını inanılmaz maceralara çıkardığı Running Wild isimli macera programını sundu.

Kısa süre önce de ABD Başkanı Barack Obama, dünya çapında yayınlanacak bir Running Wild özel bölümü için programda yer almak istedi. Bear Grylls aynı zamanda tüm dünyayada format şeklinde satılan, Channel 4’ta yayınlanan, BAFTA ödüllü The Island with Bear Grylls programının da yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlenmektedir. Ek olarak ITV’nin Mission Survive with Bear Grylls’i ile Çin’de oldukça popüler olan Dragon TV yapımı Survivor Games’in haklarına sahiptir. Bunlarla birlikte Birleşik Krallık İzcilik Birliği’nin tarihindeki en genç baş izcisi olma unvanına erişmiş ve zorluğuyla ünlü Britanya Kraliyet Deniz Komandoları’nın fahri albaylığıyla ödüllendirilmiştir.

Uluslararası çoksatar listelerine giren otobiyografisi Mud, Sweat and Tears ile birlikte on beş kitap yazmıştır.


Ze Kitap’a Destek Olmak İster misiniz?
Yayınlarımızı sürdürebilmek ve daha kaliteli kılabilmek için sizin desteğinize ihtiyacımız var. Bize Patreon üzerinden destek olabilirsiniz. Çok teşekkürler.
Destek Olun!


Küçük Yılan

Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın