Hakkımızda & İletişim

Merhaba Kitapseverler…
Sizlere Ze Kitap aracılığıyla A’ dan Z’ ye kitaba dair her bilgiyi ve haberi sunmak amacımız. Yazarların imza ve söyleşi günleri, her kategoride yeni çıkan kitap ve yorumları, yazarlar ve kitapları hakkında analizler, yayınevlerinin faaliyetleri, kitap fuarları vb. bilgi ve habere zekitap.com dan ulaşabilirsiniz.

Kültür ve Sanat faaliyetleri hayatın zorlukları içerisinde nefes almamızı, farklı bakış açılarını yakalamamızı ve kendimizi iyi hissetmemizi sağlayan geliştirici faaliyetlerdi. Elimizden geldiğince sinema, tiyatro, resim, bale, opera vb alanlara eğilmeye bu konuda hem emeği geçenleri hem ilgisi olanları sayfalarımızda buluşturmaya çalışacağız.

Hep birlikte Kitap’lı zamanlar geçireceğimizi ve yazıyı yazandan okuyana herkes için faydalı bir site olacağını düşünüyoruz. Okuyucumuzla tek taraflı değil, çift taraflı iletişim amaçlamaktayız. Bu doğrultuda yazılarınızı ve yorumlarınızı paylaşmanız bizi mutlu edecektir.

Ze Kitap


Haber, duyuru, fotoğraf, video, söyleşi, kitap tanıtım yazılarını ve basın bültenlerini bize gönderebilirsiniz: zekitapbulten@gmail.com ve ozlemyazgun@gmail.com


Kitap ve Dergi Gönderileri İçin:

Özlem Taşpınar (Ze Kitap)
Fındıklı Mah. Limon sok. No:12 Dai:10
Maltepe – İstanbul


Bizi Sosyal Medyada Takip Edin!