Gökhan Horzum’un İmza Gününe Çukur Oyuncuları Konuk Oldu

0
1165
Çukur

İzleyicileri ekran başına kilitleyen, Show TV’nin Ay Yapım imzalı Çukur dizisinin senaristi ve oyuncuları Trump AVM’de hayranlarıyla buluştu. Çukur’un senaristi Gökhan Horzum, “Çukur-Yamaç’ın Dönüşü”nü, Trump AVM mağazasında imzaladı. Çukur dizisinin her biri fenomen olmuş oyuncularından Aras Bulut İynemli, Kubilay Aka ve Burak Dakak da imza gününde Gökhan Horzum’u yalnız bırakmadı.

“Severek Oynadık”

Dizide Yamaç Koçovalı karakterini canlandıran Aras Bulut İynemli, Gökhan Horzum gibi önemli bir senarist tarafından yazılan ‘Çukur’un; kitabını ve senaryosunu okuduğum ilk andan itibaren büyük bir heyecan duydum. Adeta oynamak için can attım ve severek oynadım. 

Akın Koçovalı karakterini canlandıran Burak Dakak ise; 

Bugün burada hem Gökhan Horzum’a eşlik etmekten hem de sevenlerimizle buluşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Gökhan Horzum çok önemli bir senarist. Böyle güzel bir senaryonun karakterlerinden birini canlandırmak benim için onur verici. İmza gününde dünyanın pek çok yerinden gelen sevenlerimizle de buluşmuş olmak ve bu yoğun ilgiyle karşılaşmak heyecan verici. Katılan herkese çok teşekkür ediyoruz. 

dedi

‘Kitap yazmak bambaşka bir iş!’

Aras Bulut İynemli, kendisine yöneltilen ‘Siz bir kitap yazmayı düşünüyor musunuz?’ sorusuna ise; ‘Kitap yazmak çok başka bir iş, çok başka bir alan. Benim şu an için öyle bir planım yok.’ yanıtını verdi.

Kitap Hakkında

“Çukur” kendimize dönüp baktığımız yerdir. 

Gökhan Horzum içimize baktığımız yerleri yazdı, “Çukur”u!

Ercan Kesal
Bir bataklığı kurutarak kurdu Çukur’u İdris Koçovalı. 
Çıktığını düşünürken yeniden Çukur’a düştü Yamaç Koçovalı.
Üstelik bu sefer yalnız da değil, sevdiği kadınla birlikte.
İşte aşağı yukarı buralarda başladı.
Bir aile. Bir mahalle. Bir aşk. Bir suç draması...

Bu kitap benim yazarken çok sevdiğim, sizin de seyrederken sevdiğinizi tahmin ettiğim bazı sahnelerin birleşimi. “Çukur”un ana hikâyesinden kopmamaya çalıştım. Ama asıl derdim “Çukur”un birinci sezonunun köşe taşı sayılacak sahnelerini bir araya getirmekti. Bu kitabı bir aile albümünün sayfalarını çevirir gibi okuyabilmenizi sağlamışsam görevimi yerine getirmişim demektir. 

Gökhan Horzum
Önceki İçerikBu Bir Hasret Ezgisidir, Garip Bülbül’e
Sonraki İçerikOKUYAY Platformu #evdeyimokuyorum kampanyası başlattı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here