Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Gizlilik Politikası

Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla oluşturulmuştur. Ze Kitap web adresi üzerinden yapacağınız yorumlarda kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

Ze Kitap’taki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili Ze Kitap, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir.

• Ze Kitap’ın temel yaklaşımı, toplanan ziyaretçi bilgilerinin gizliliği, güvenliği, ziyaretçilerin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda kullanılmasıdır.

• Ziyaretçi, Ze Kitap’ın internet ortamlarındaki bilgilerine erişmek için kendisini doğru biçimde sistemlerimize tanıtmak zorundadır. Buradaki sorumluluk tamamen ziyaretçiye aittir.

• zekitap.com’dan size gelen bilgilendirici e-postaları almak istemiyorsanız e-posta içerisinde yer alan linke tıklayabilirsiniz.

• Kişisel bilgileriniz (ad, soyad, üye ismi, e-posta adresi vb.) kesinlikle başka kişi ve kuruluşlarla paylaşılmaz.

• Ziyaretçi bilgileri, Ze Kitap içerisinde sağlanan güvenlik şartları içerisinde gizlidir ve Ze Kitap çalışanlarının ve görevlilerinin söz konusu üye bilgilerine erişimleri Ze Kitap Güvenlik Politikaları çerçevesinde düzenlenmiştir. Ziyaretçi bilgileri, hukuki zorunluklar haricinde hiçbir kişi ve kurum ile paylaşılamaz.

• Dışarıdan alınan hizmetlerde, hizmet alınan kuruluşlarla imzalanan sözleşmelerde mutlaka ziyaretçi bilgilerinin gizliliğine ait madde bulunmakta ve hizmet alınan kuruluşlar ve çalışanlarının Ze Kitap Güvenlik Politikaları çerçevesinde düzenlenmiş gizlilik ve sır saklama kurallarına uymaları istenmektedir.

• zekitap.com da SSL sistemi kullanmaktadır. Üçüncü şahıslar kişisel bilgilerinizi göremez.

• zekitap.com ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler, site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç ile kullanılamaz.

• zekitap.com’da yayınlanan içeriklerin her hakkı saklıdır. Sitede bulunan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz ve içerik materyali ya da fonksiyonalite, başka mecralarda izinsiz yayınlanamaz.

• Ziyaretçiler, görüş, öneri ve şikayetlerini ozlemyazgun@gmail.com adresine e-posta atarak iletebilir.

Ze Kitap’ı daha yakından tanımak için : Biz Kimiz?

Z Kitap ile iletişim kurmak için : Bizimle iletişime Geç!