dr.com.tr’de 20. Yıla Özel Sürprizler Müşterleri Bekliyor

0
2948
Dr.com.tr

20 yıldır herkes için bir keşif dünyası sunan dr.com.tr, yeni yaşına özel sürprizlerle müşterilerini sevindiriyor dr.com.tr’nin 20.yılına özel fırsat yağmuru ile pek çok ürün grubunda yüksek indirimler kullanıcıları bekliyor. 14 Eylül’den itibaren geçerli olacak kampanya kapsamında, dr.com.tr’ye girenler 20.yıla özel fırsatların keyfini çıkarıyor.

Bugüne kadar milyonları aşan ziyaretçi sayısı ile kültür&sanat dünyasında son kullanıcıya dokunan dr.com.tr, 20.yaşını kutluyor. Toplamda 200 binden fazla ürünün yer aldığı dr.com.tr, tüm ürün gruplarında 20. yılına özel, büyük indirimler sunuyor.

14-16 Eylül tarihleri arasında geçerli indirim kampanyasıyla 170 binden fazla kitabın yanı sıra elektronik ve kırtasiye grubunda da pek çok ürün, indirimli fiyatlarla dr.com.tr kullanıcılarıyla buluşacak.

dr.com.tr, hizmet kalitesiyle de online alışveriş deneyimini farklı bir boyuta taşıyor. Aynı gün ve hızlı teslima özelliğiyle öne çıkan dr.com.tr, kullanıcılarına çok sayıda ürünü bir arada sunuyor. Kültür, sanat ve eğlence dünyasına dair aradığınız tüm ürünler için dr.com.tr’yi ziyaret edebilir, kolay ve hızlı alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Önceki İçerikEmel Akal, Müslüman Komünistler’de Alternatif Bir Tarih Okuması Sunuyor
Sonraki İçerikAltın Koza Film Festivali Online Olarak Gerçekleştirilecek

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here