Baskısı Tükenen “Böğürtlen Kışı” Tekrar Raflarda

0
38

Türkiye’de Pena Yayınları tarafından okuyucuyla buluşan Sarah Jio’nun “Böğürtlen Kışı”kitabı ve içerisinde Sarah Jio’nun da bulunduğu dünyanın en tanınmış on yazarının kolektif kitabı “Yitik Kalpler İstasyonu” yeni baskılarıyla raflarda yerini aldı.

Böğürtlen KışıTürkiye’de kısa sürede baskı tüketen Amerikalı yazar Sarah Jio‘nun Böğürtlen Kışı kitabı 5. baskısını yaparken kendisinin de katkıda bulunduğu “Yitik Kalpler İstasyonu” adlı kitap 7. baskısıyla kitapseverlerle buluşuyor.

Kitaplarında aşkın ve iyiliğin her zaman kazanacağına inanan Sarah Jio’nun, yaşadığı anılardan derleyeceği yeni kitabı ise hayranları tarafından merakla bekleniyor.

Sarah Jio Hakkında:

Sahildeki Kulübe, Mart Menekşeleri, Böğürtlen Kışı, Son Kamelya, Gündüzsefası, Agapi, Yeşil Deniz Kabuğu ve Kelebek Adası romanlarıyla New York Times ve USA Today’in çoksatan yazarlarından ve Amerika’nın en çok okunan kadın yazarlarından biri olan Sarah Jio aynı zamanda Glamour, O, The Oprah Magazine, Redbook, Real Simple dergilerinde yazılar yazmaktadır. Jio’nun kitapları 25’ten fazla ülkede yayınlanmıştır. Seattle’da üç küçük çocuğuyla birlikte yaşamaktadır. Sarah Jio hakkında daha fazla bilgi için sarahjio.com adresine girebilir, facebook.com/sarahjioauthor adresinden yazarı takip edebilirsiniz.

Küçük Yılan

Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın