B. A. Paris ’in Yeni Kitabı “Şüphe”

0
32

B. A. Paris ’in polisiye-gerilim türü romanı “ŞüpheMehmet Gürsel’in çevirisiyle Doğan Kitap tarafından yayımlandı. Yazarın daha öncede “Kapalı Kapılar Ardında” isimli romanı Türkçe’ye çevrilmişti.

Cass Anderson, sağanak yüzünden bir an önce evine ulaşmak için kısa ama tehlikeli orman yolunu tercih eder. Yolda park edilmiş bir araba görür, ama ne arabayı umursar ne de içindeki kadını… Ertesi gün arabanın içinde gördüğü kadının öldürüldüğünü öğrenir. Bu, Cass için zor günlerin başlangıcı olur. Endişeyle kendini yiyip bitirirken bir şeyleri unutmaya başlar. İlacını alıp almadığını, kapı alarmının şifresini… Unutmadığı şey, arabadaki kadın ve duyduğu korkunç suçluluktur. Bir de izlendiği hissi…

B. A. Paris Hakkında:

B. A. Paris Fransa ve İrlanda kökenlidir. İngiltere’de büyüdü. Birkaç yıl boyunca uluslararası bir bankada borsa simsarı olarak çalıştığı Fransa’ya taşındı. Daha sonra öğretmenlik eğitimi alarak eşiyle birlikte bir dil okulu açtı. Yazar, eşi ve beş kızıyla halen Fransa’da yaşıyor. B. A. Paris’in Kapalı Kapılar Ardında adlı ilk romanı da Doğan Kitap tarafından yayımlandı.

 

Küçük Yılan

Görüşlerinizi Bizimle Paylaşın