Arter’de Çevrimiçi Rehberli Turlar Başlıyor

0
2160
arter

Arter’in düzenlediği çevrimiçi rehberli turların ilki, 22 Mayıs Cuma akşamı 18:30–19:15 saatleri arasında ücretsiz olarak gerçekleşecek. Arter’in geçici olarak ziyarete kapalı olduğu dönemde sanat etrafında buluşmanın birleştirici gücüne odaklanan turlar, belirli temalar etrafında oluşturulan farklı eser seçkilerini bir rehber eşliğinde her hafta sunmayı amaçlıyor. Çevrimiçi rehberli turlara katılmak için ogrenme@arter.org.tr adresi üzerinden rezervasyon yaptırmak yeterli!

Tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19 salgınına karşı alınan sağlık tedbirleri kapsamında ziyarete kapalı olan Arter, düzenleyeceği çevrimiçi rehberli turlarda katılımcıların yapıtları kendi hayat deneyimleriyle ilişkilendirerek yorumlamalarını teşvik eden bir yaklaşım benimsiyor. 

Çevrimiçi rehberli turların ilki, 22 Mayıs 2020 Cuma akşamı 18:30–19:15 saatleri arasında ücretsiz olarak gerçekleşecek. Diyalog ve tartışmaya daha fazla zaman tanımak adına sınırlı katılımcıyla düzenlenecek turlara katılmak için ogrenme@arter.org.tr adresi üzerinden rezervasyon yaptırılması gerekiyor.

Önceki İçerikEvin Caz Hali Konserleri Devam Ediyor
Sonraki İçerikTÜRSAK Geleceğin Sineması’nda Ödül Kazanan 10 Proje Belli Oldu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here