4. Bodrum Caz Festivali Programı Açıklandı

0
726
caz

Caz Derneği tarafından düzenlenen Bodrum Caz Festivali dördüncü yılında yine 1 -9 Eylül 2020 tarihleri arasında gerçekleşiyor. 2020 yılında yaşadığımız Covid-19 pandemisi dolayısıyla programda sosyal mesafe kurallarına yönelik bir çok düzenleme yapıldı.

Festivalin teması sosyal mesafeye dikkat çekmek için Duo / İkili Projeler olarak belirlendi. Festivalde Bodrum Kalesi, Dibeklihan ve Erkan Oğur Müzik Okulu gibi mekanlarda festivale özel hazırlanmış projeler yer alacak. Etkinlik ücretleri 25 tl ile 75 tl arasında değişiyor. Biletler Biletix sitesinden alınabiliyor.

Festival boyunca T.C.Kültür Bakanlığı’nın ve ilgili bakanlıklarım yayımladıkları genelgelere uygun olarak gerekli tüm önlemler alınmaktadır. Hem sahnede hem de seyirci alanlarında, gerekli mesafe ve hijyen kurallarına uygun olarak konserler gerçekleştirilecektir.

Festival T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Telif Hakları Genel Müdürlüğü katkılarıyla, Muğla Büyükşehir Belediyesi, Bodrum Belediyesi, Muğla Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Bölümü, İsrail Büyükelçiliği, Europe Jazz Network kurumsal destekleriyle gerçekleşiyor. Kale Konserlerine Renault MAIS destek verirken TURMAKS da bir konserin sponsorluğunu yapıyor. Dibeklihan, TAV Passport, Bodfad, StratejiCo, Era Research, The Nature Love, Idecon, Asil Fırın, Sysyphos Otel, festivale çeşitli destekler veren kuruluşlar arasında yer alıyor. Basın Sponsorları T24, KentTV, Cazkolik, Jazz Dergisi, Artajanda Bodrum, Bodrum’da Yaşam’ın destekleri ile festival bu yıl yine gerçekleşebiliyor.

Festival programı ve detaylı bilgi için www.bodrumcazfest.org adresi takip edilebilir.

Önceki İçerikNobel Ödüllü Ishiguro’dan Yeni Roman
Sonraki İçerikTudem’in Tüm Yayınları Tek Bir Katalogda!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here